NIKDY NEZAPOMENU, ODKUD JSEM PŘIŠLA! RESPEKT A POKORA – TO JSOU TA SLOVA!

ZAČALA JSEM ŠPATNĚ, ALE PAK MÉ ROZHODNUTÍ NABRALO TY SPRÁVNÉ OTÁČKY ❤️

ZPÁTKY DO MINULOSTI. 
A já moc dobře vím, kde a jak jsem začala ???

Opravdu dlouho jsem přemýšlela, zda tohle porovnání zveřejnit, a řeknu Vám, že jsem musela! ❤️

Mé první závody na jaře v roce 2015, tehdy mě chystaly rady “zkušených” závodníků, babské rady a neúspěch pod startovním číslem 7 přišel. ?? …..

O dva a půl roku později, startovní číslo 77, opět “neúspěch”, ale řeknu Vám, že cestu jsem ušla OBROVSKOU! A to pod vedením Pajic Trainings

Každou chvíli, kdy se dívám do zrcadla si říkám, že na to asi nemám, že má forma je hrozná, že jsem měla zůstat u formy, která mi zajistila to krásné finále na EVLS 2016.. když stoupnu na podium, jsem nervní z “HROZNÉ” formy, kterou vidím a říkám si, že příčky mě určené mezinárodním sborem rozhodčích ukazuje, že bych s tím měla praštit. ?

JÁ NA TO KAŠLU!

Tohle jsem já, dřu jako kůň, v práci nosím podpatky, abych byla co nejvíce ženou..v noci pořádně nespím, protože přemýšlím nad tím, že lidi mají pravdu a nemám na to…

JÁ NA TO MÁM!

KAŽDÝ, KDO CHCE NĚCO DOKÁZAT VIDÍ VŽDY JEN NEGATIVA, CHCE BÝT STÁLE LEPŠÍ A LEPŠÍ, A TO JÁ CHCI.

Teď vám tu napíšu, že jsem na sebe pyšná, co jsem dokázala – co jsme MY DOKÁZALI.. ale asi tak o pět vteřin později už myslím na to, že jsem vlastně nic nedokázala a pojedu opět na 500% a budu nespokojená. ??‍♀️?❤️ Jooooo, to jsem celá já ??

A co tím chci říct?

NIKDY NEZAPOMEŇTE, KDE JSTE ZAČALI – RESPEKT A POKORA – TO JSOU TA SLOVA!
Žiju s nimi každý den ?

A co vy?
Jaká je vaše cesta?

 

 

Chete taky změnu?

Tak se mi ozvěte 🙂

Comments

comments