NEGAFITISTA – JSTE JEDNI Z NICH?

Existují lidé, kteří se musí přesvědčit o tom, že na ně nic nefunguje, JSTE JEDNI Z NICH?

Krásný den, jak jste na tom se svým přesvědčením?

Utrácíte X stovek či tisíc za jídelníčky, tréninkové plány, trenéry, fitka a nevím, za co ještě, ale nic na Vás nefunguje? Jdete za dalším novým trenérem, nebo si chcete zaplatit další jídelníček, který určitě funguje?? A stejně jste zase nezhubli ani deko, Vaše postava se nezměnila ani o milimetr na svém objemu, takže vlastně už víte, že další jídelníček nebo tréninkový plán je už vlastně k ničemu, ale tak to ZASE VYZKOUŠÍTE A OPĚT NIC!!???

A co když je chyba někde jinde!

Setkání s člověkem NEGAFITISTA – tak bych nazvala člověka, který už dopředu ví, že je u nového trenéra zbytečně, že je přeci už na konci své cesty a jeho postava už prostě jiná nebude!

A to je právě to, negace a přesvědčení vaše tělo dostane do fáze, kdy nebude fungovat ani kdyby jste se stavěli na hlavu.

Jak tedy být pozitivní a v těle, které chcete?

  1. PŘESTAŇTE SE LITOVAT, NEBO NEGOVAT– první fází je přesvědčení se o tom, že nejste chudáci, kteří už nikdy nebudou hubení NEBO přesvědčení sebe samotného o tom, že na vás nic nefunguje, že to víte!
  2. POZITIVNÍ MYŠLENÍ – druhým krokem je pozitivní motivace. Kupte si třeba kalhoty, do kterých se chcete dostat, šaty, kraťasy, mikina…COKOLIV a myslete na to, jak v nich chodíte, jak se vám mění tělo, VĚŘTE SI!
  3. NEPODVÁDĚJTE – držet stravovací plán a trénink jen 5 dní v týdnu a o víkendu to přeci NEVADÍ, když ho poruším… Tak to tedy ne! Nedělejte něco z donucení, ale že chcete, pak se vše dělá jednoduše. Nepodvádíte trenéra, nepodvádíte okolí, ale sami sebe! Tak se na to co?…VYKAŠLETE🙂
  4. ZVAŽTE SE, ZMĚŘTE SE JEN JEDNOU ZA ČAS – pokud jste se namotivovali a začali, zvažte se a změřte se jen jednou a pak až za delší čas, třeba za měsíc. Neřešte tolik svou proměnu, ale řešte, jak jste šikovní, že jste začali.
  5. NECHTĚJTE VÝSLEDKY HNED, POČKEJTE – to, že se Vaše postava mění poznáte někdy hned, někdy až za měsíc, ale hlavní je pocit, který máte. Pozitivní myšlení, pozitivní motivace, pozitivní reakce těla(zmizelo akné, nemáte nafouklé břicho….) to vše jsou změny na vašem těle. Já čekala na celkovou změnu 5 let, abych byla spokojená, a věřte mi, že nebudete spokojení NIKDY 😀

Tedy závěrem – pokud se setkáte s tímto NEGAFITISTOU (Na ten název jsem vážně pyšná 😀 ), tak ho zkuste přesměrovat na 5 kroků výše a uvidíte, že Vám poděkuje.. No a pokud jste jím Vy, věřte mi, že se Vám bude cvičit a jíst lépe, když nebudete negovat vše, co na Vás ve světě fitness, nebo kulturistiky, či FIT LIFESTYLE vyskočí. 🙂

Krásný den,

Vaše Klára

Comments

comments